Naar inhoud

ONZE FAVORIET

Eternal Balm | SOPHIA MAE by Monica Geuze

ETERNAL BALM

Voedende balsem

€20

Winkelmand

Je winkelmand is leeg

FROM CONCEPT TO CREATION: HESTIA SCENTED CANDLE

VAN CONCEPT TOT CREATIE: HESTIA GEURKAARS

In deze journal post duiken we in de reis van het creëren van Hestia scented candle met de founder van SOPHIA MAE, Monica Geuze, en Product Development Manager Manon Willemsen. Hier verkennen we de inspiratie, geurnoten en het ontwikkelingsproces van onze gloednieuwe geurkaars. Ga met ons mee terwijl we alles vertellen over hoe Hestia scented candle tot stand is gekomen.

Hoe hebben jullie inspiratie opgedaan voor de Hestia scented candle?

Inspiratie komt uit ons dagelijks leven. Het kan zo simpel zijn als het heerlijk vinden van een bepaalde fruit- of bloemengeur en deze in een geur voor SOPHIA MAE willen opnemen. Het kan echter ook voortkomen uit momenten of herinneringen die we in een geur willen vangen - een geur die datzelfde gevoel oproept. Dit was het geval bij Hestia.

Hoe is het idee voor Hestia scented candle ontstaan?

Met Hestia wilden we de essentie van het begin van de herfst vastleggen. Het is voor iedereen een vertrouwd moment: bladeren die van de bomen vallen, knusse truien die uit de kast worden getrokken en het knapperende haardvuur. Het is de tijd dat je binnen wilt zijn, kaarsen wilt aansteken en op de bank wilt kruipen met een kop warme chocolademelk. De kaars bevat verschillende houtsoorten, waaronder sandelhout en cederhout, die de warmte van een open haard oproepen. De basisnoten van Cashmeran doen denken aan de zachtheid van een deken van kasjmierwol. Als final touch voegden we zoete tonen toe, die doen denken aan het gevoel van knus naast de open haard zitten terwijl je een kop warme chocolademelk vasthoudt. 

Welke emoties of gevoelens moet Hestia scented candle oproepen?

De bedoeling achter Hestia is om de essentie op te roepen van hoe je je voelt als je onder een dekentje op de bank kruipt: warm en knus. Hestia zorgt voor het altijd bekende gevoel van thuiskomen.

Waarom is de geur naar Hestia vernoemd?

In de Griekse mythologie is Hestia de godin van de huiselijke haard, het huis en het gezin. Ze belichaamt vrede en neemt nooit deel aan oorlogen. De naam spreekt voor zich in termen van de essentie die we wilden vastleggen.

Kun je meer inzicht geven in het productieproces van Hestia scented candle?

Al onze geurkaarsen zijn 100% veganistisch. Dit betekent dat de was is gemaakt van soja-, kokos- en/of koolzaadwas. Het maken van de juiste veganistische was is complexer dan het gebruik van paraffinewas, dus het ondergaat een maandenlange testprocedure totdat de perfecte samenstelling is bereikt. Dezelfde toewijding gaat naar het selecteren van de geur, die ook veel tijd en aandacht vereist. We onderhouden nauw contact met onze parfumeur in Grasse, Frankrijk, die de geur ontwikkelt op basis van onze wensen. Daarna volgt het evaluatie- en testproces van onze kant, waarbij soms wel vijf testrondes nodig zijn voordat we de perfecte geur vinden.

Wat maakt de geur Hestia uniek?

Wat Hestia onderscheidt van andere geuren, is dat we ernaar streefden een specifiek moment in een kaars vast te leggen. Het roept een gevoel op waar bijna iedereen zich mee kan identificeren.

Wanneer wist je dat de geur Hestia compleet was? 

Elke keer dat we een geur creëren en allemaal denken: ‘Ja, dit is hem’, is het moment waarop we weten dat we moeten stoppen met het aanpassen van de geur. Als het ons dat gevoel geeft waar we naar op zoek waren, vallen alle puzzelstukjes op hun plek en zo wordt een nieuwe geur geboren.

De geur Hestia verder ontdekken? Ontdek het hier.

FROM CONCEPT TO CREATION: THE MAKING OF EOS LAUNDRY PERFUME

VAN CONCEPT TOT CREATIE: DE ONTWIKKELING VAN EOS LAUNDRY PERFUME

Bereid je voor om alles te leren over de kunst van geurontwikkeling en de reis van het tot leven brengen van Eos laundry perfume.

Meer informatie
PEOPLE BEHIND THE BRAND: OUR TEAM’S SUMMER FAVORITES

GEZICHTEN ACHTER HET MERK: DE ZOMERFAVORIETEN VAN ONS TEAM

Lees mee terwijl we de favoriete zomerproducten van ons team onthullen en je een kijkje geven in onze collectieve passie voor SOPHIA MAE.

Meer informatie