Naar inhoud

ONZE FAVORIET

Eternal Balm | SOPHIA MAE by Monica Geuze

ETERNAL BALM

Voedende balsem

€20

Winkelmand

Je winkelmand is leeg

FROM CONCEPT TO CREATION: GOLDEN MIRAGE EAU DE PARFUM

VAN CONCEPT TOT CREATIE: GOLDEN MIRAGE EAU DE PARFUM

In deze blogpost nemen de founder van SOPHIA MAE, Monica Geuze, en Product Development Manager Manon Willemsen je mee op een reis van het eerste concept tot de creatie van ons nieuwste lancering: Golden Mirage eau de parfum. Hier verdiepen ze zich in de inspiratie achter de geur, de keuze van geurnoten, de gevoelens die het oproept, het productieproces en wat het onderscheidt van andere geuren.

Hoe is het idee voor Golden Mirage eau de parfum ontstaan?

We hebben een grote zwak voor oranjebloesem. Hoewel dit ingrediënt in veel van onze producten aanwezig is, ontbrak het in onze parfumcollectie. Daarom hebben we besloten om een geur te creëren die de ware essentie van oranjebloesem weergeeft en wilden we een parfum maken dat perfect is om te dragen in de zomer. Tijdens warmere periodes kunnen parfums vaak te zwaar aanvoelen. Ons doel was om een lichtere geur te ontwikkelen die comfortabel gedragen kan worden naarmate de temperatuur stijgt.

Golden Mirage geurpiramide SOPHIA MAE

Welke gevoelens moet Golden Mirage eau de parfum oproepen?

Bij Golden Mirage eau de parfum draait alles om het oproepen van een gevoel van rust. Het is dat gevoel dat je ervaart als je op vakantie bent en al je zorgen los kunt laten. Stel je voor dat je een hele dag op het strand bent geweest en 's avonds het zand en het zout van je af spoelt voordat je gaat eten. Nadat je je hebt ingesmeerd, spray je je parfum op waarna een gevoel van kalmte en gelukzaligheid ontstaat.

@sophiamae_nl Let Golden Mirage wrap you in the sweetest sun-kissed dream by immersing you in the alluring scent of blooming orange trees in the heart of summer✨Pictures from Pinterest #SOPHIAMAE #GoldenMirage #perfume ♬ origineel geluid - SOPHIA MAE

Hoe is de naam 'Golden Mirage' ontstaan?

De naam ‘Golden’ is een knipoog naar de emoties die horen bij het gouden uur, ook wel het ‘golden hour’ genoemd. 'Mirage' vertegenwoordigt een oase of een glinsterende illusie. Het vat de mysterieuze en boeiende sfeer samen die deze geur belichaamt. Net als de luchtspiegelingen die je op bloedhete dagen boven de weg ziet, draagt Golden Mirage eau de parfum een sfeer van intrige met zich mee. Het is iets waar niemand echt een vinger op kan leggen.

@sophiamae_nl A shimmering reflection in the air, a warm breeze through your hair and feeling the gentle glow of the sun caressing your skin. Don’t you wish you could capture that feeling in a bottle? We’ve hidden another hint in this video. The hint in the previous post and this post together make the name of our newest product. What do you think the name will be? Let us know your thoughts, and if you get it right, a surprise may be awaiting you 👀 Pictures from Pinterest #SOPHIAMAE ♬ origineel geluid - SOPHIA MAE

Kun je meer vertellen over het productieproces van Golden Mirage?

Het productieproces van Golden Mirage eau de parfum is hetzelfde als dat van Aura eau de parfum. We bedachten de geur zelf en gaven gedetailleerde instructies aan de parfumeur. Na verschillende rondes van testen en verfijning kwam de geur van Golden Mirage eau de parfum naar voren als de perfecte realisatie van onze visie.

Wat maakt Golden Mirage eau de parfum uniek?

Wij zijn van mening dat in Nederland maar weinig mensen bekend zijn met de geur van oranjebloesem, waardoor Golden Mirage eau de parfum de ideale geur is om hen kennis te laten maken met deze prachtige geur. Het citrusachtige karakter onderscheidt het van andere parfums op de markt en biedt een unieke ervaring.

Waarin verschil Golden Mirage eau de parfum van Aura eau de parfum?

Terwijl Aura eau de parfum meer thuis is in de gourmand-geurfamilie, omarmt Golden Mirage eau de parfum de citrusfamilie. Met deze verschillende geurprofielen kun je verschillende soorten geuren ontdekken en ervan genieten, afhankelijk van je voorkeuren en stemmingen.

Wat kunnen we nog meer verwachten op het gebied van toekomstige parfums?

Nu we een zomerparfum hebben gemaakt, kun je misschien nog een parfum verwachten dat speciaal voor een ander seizoen is gemaakt. We willen nog niet te veel verklappen, maar er komen veel mooie producten aan.

PEOPLE BEHIND THE BRAND: OUR TEAM’S SUMMER FAVORITES

GEZICHTEN ACHTER HET MERK: DE ZOMERFAVORIETEN VAN ONS TEAM

Lees mee terwijl we de favoriete zomerproducten van ons team onthullen en je een kijkje geven in onze collectieve passie voor SOPHIA MAE.

Meer informatie
Monica Geuze eau de parfum |  SOPHIA MAE Monica Geuze

THIS OR THAT: AURA, GOLDEN MIRAGE OF MYSTIC ESCAPE

Twijfel je tussen Aura's verleidelijke geur, Golden Mirage's zoete frisheid of de mysterieuze geur van Mystic Escape? Wij helpen jou de juiste keuze te maken in de perfecte parfum voor jou.

Meer informatie